




18 936 ₴
Головною особливістю даної рушникосушки є наявність таймера-регулятора, який дозволяє запрограмувати його виключення через 3 або 6 годин на вибір, а також регулювати температуру в трьох режимах (40 – 45 – 50° C) та дозволяє економити біля 60% електроенергії.
Рушникосушка Гера-Люкс-ITR виготовлена у вигляді традиційної драбинки, проте з профільної труби з квадратним перетином і ребрами що виступають. Його конструкція складається з 13 ребер, згрупованих в три секції. Дана модель надійно утримує тонкі, делікатні текстильні вироби та щільні махрові рушники, дозволяючи дбайливо висушити їх, а також позбавить ванну кімнату від надмірної вологи і запітнілих дзеркал.
Модель виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304, яка стійка до корозії, механічних пошкоджень і хімічних засобів чищення.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 175 Вт |
| Рабочая температура | 50 град. |
| Испытательное давление | 22 бар |
| Количество секций | 13 |
| Возможность поворота секции | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 8.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |