






5 212 ₴
Комбінований кухонний змішувач (3 в 1) з високим гнучким виливом в силіконовому чохлі Gappo G4398-17. З ним зручно не тільки мити овочі і фрукти, наповнювати габаритні ємкості , а й підтримувати гігієну як в мийці, так і за її межами. Крім фунціональності гнучкого виливу, головною особливістю цього змішувача є можливість підключення до фільтра для очищення води. Змішувач Gappo G4398-17 підходить до усії видів побутових очисних систем представлених в Україні.
Характеристики Gappo G4398-17 :
-Комбінований змішувач на 3 води ( гаряча, холодна, питна);
-Високий висувний вилив сірого кольору;
-Окремий важіль для очищеної води;
-Окремий аератор для питної води;
-Змішувач може працювати і без підключення до фільтру, лише на гарячу і холодну воду;
-Якісний керамічний картридж Sedal (Іспанія) 35 мм;
-Економний аератор Neoperl ( Швейцарія);
-Шланги для підключення- Tucai 50 см входять в комплект поставки
Змішувач Gappo G4398-17 найкраще рішення для кмітливої господині.
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gappo |
| Назначение смесителя | Для кухонной мойки |
| Тип смесителя (крана) | Двухрычажный |
| Максимальный расход воды | 22 литр/мин |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Покрытие | Хром |
| Цвет | Хром |
| Форма излива | Традиционная |
| Поворотный излив | Да |
| Угол поворота излива | 360 град. |
| Монтаж | Врезной |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Тип подводки | Гибкая |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Аэратор | Да |
| Переключатель на фильтр | Да |
| Встроенный фильтр | Нет |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина излива | 225 мм |
| Высота излива | 430 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Диаметр керамического картриджа | 35 мм |