




15 400 ₴
Catalano -це італійська компанія, що пропонує кращу виробничу якість в області сантехнічної кераміки.
Виробництво відбувається виключно в Італії, де проектується, розробляється і виробляється кожен виріб, щоб забезпечити неповторний стандарт переваги. Раковини представляють максимальну експресію багатофункціональності та типології, відмітний знак проектного підходу, додаючи ідею легкості до безпомилкової геометричній чотирикутної матриці.
Біде підвісне Catalano SFERA 50, білий (1BSS5000) - прекрасний вибір для Вашого будинку.
| Виробник: | Catalano |
| Колекція: | Sfera |
| Країна виробник: |
Італія |
| Ширина (мм): | 350 |
| Глибина (мм): | 500 |
| Висота (мм): | 280 |
| Тип: |
Підвісні |
| Отворів під змішувач: |
Один |
| Перелив: |
З переливом |
| Поверхня: |
Глянцева |
| Емаль | CataGlaze+® Silver Titanium |
| Матеріал | Санфарфор |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Catalano |
| Страна производитель | Италия |
| Способ установки | Подвесной |
| Материал биде | Санфарфор |
| Количество отверстий под смеситель | Одно |
| Тип подводки | Гибкая |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 280 мм |