
13 110 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Miraggio |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота, мм | 142 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14,2 х 124 х 50 см |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 46-60 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 120 |
| Глибина, мм | 500 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектация | Умивальник, документація |
| Страна | Украина |
| Количество чаш | 1 |
| Материал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | LAKE 1250 R |
| Наявність крила | З крилом |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажа | На тумбу;Врізний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянец |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | Понад 124 см |
| Ширина, мм | 1250 |