
10 116 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Miraggio |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4820263316399 |
| Вес (кг) | 8.8 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота, мм | 153 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші, мм | 134 |
| Глибина, мм | 346 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектация | Умивальник, документація |
| Страна | Украина |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал фільтр | Mirastone |
| Мoдель | BOGOTA 505 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажа | Під стільницю |
| Тип поверхні сантехніки | Мат |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина, мм | 561 |