
9 994 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ізоляція нагрівальних провідників | FEP (TEFLON) |
| Длина | 60 |
| Защитный экран | 32 алюмінієвих жили + ізоляційна плівка |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Кабель для підключення до мережі | 3 |
| Макс. Робоча температура | 80 °С |
| Напряжение сети | 230 |
| Сопротивление | 44 Ом |
| Питома потужність | 20 Вт/м пог |
| Мощность | 1200 Вт |
| Товщина кабелю | 5 мм |
| Класс защиты | IP X7 |