
21 303 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ізоляція нагрівальних провідників | тефлон FLUON ETFE |
| Защитный экран | алюмінієва фольга + скловолокно |
| Кабель підключення до мережі | 2 м |
| Напряжение сети | 230 |
| Сопротивление | 28 Ом |
| Питома потужність | 160 Вт/м пог |
| Площадь | 12 |
| Мощность | 1920 Вт |
| Размер | 50*2400 |
| Товщина кабелю | 3 мм |