
2 373 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Индия |
| Пользовательские характеристики | |
| Ізоляція нагрівального провідника | Зшитий поліолефін |
| Гарантія | 15 років |
| Защитный экран | алюмінієва фольга + алюмінієвий провідник |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Кабель для підключення до мережі | 2 м |
| Класс защиты | IP X7 |
| Клейова основа | Нет |
| Макс. робоча температура | 65°C |
| Напряжение сети | 230 В |
| Сопротивление | 176 Ом Ом |
| Питома потужність | 200 Вт/м² Вт/м пог |
| Площадь | 1,5 м² |
| Потужність при 230 В | 300 Вт |
| Размер | 50 х 300 см |
| Товщина кабелю | 4 мм (+/-10%) мм |